V kozmetickom salóne Marcélle esthétique pracujem prevažne s minerálnou kozmetikou z Mŕtveho mora AHAVA

V hebrejčine slovo AHAVA znamená „láska“. Mŕtve more je čarovné tajomné miesto – najnižší bod sveta. Obsahuje viac ako 34% minerálov, čo je 10x viac ako iné moria. Jedinečné zloženie vody a bahna z Mŕtveho mora má blahodárne účinky pri starostlivosti o pokožku celého tela a pri výskyte reumatických a respiračných problémov.

Pri výrobe produktov AHAVA sú použité výhradne prírodné ingredience, sú dermatologicky testované a sú testované na alergie a vhodné pre citlivú pleť.

Výrobky AHAVA sú bez parabénov, čistiace produkty sú bez sulfátov, bez ftalátov, bez použitia ropných látok a všetky obaly výrobkov AHAVA sú recyklovateľné.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny minerálny pleťový Osmoter™, ktorý zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

kozmeticky salon pezinok
ahava kozmeticky salon pezinok
×